My life of Shinobi

Wiesz o co chodzi? Nie to zapraszam do Regulaminu...

Ogłoszenie

Sygnatura ma być wypełniona do 2 I 2008 i Wesołych świąt życzą Kage :D

#1 2008-01-01 15:19:34

Sasuke

Hokage

Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 143
Punktów :   

Pamiętnik Kimimaro część 4

W osadzie Konoha dzisiaj wieje nudą.
Siedzieliśmy z Saskiem na kanapie i oglądaliśmy TV, gdy nagle Sasek krzyknął:
-JUŻ WIEM! - To olśnienie z jego strony mnie zszokowało. Powiedział, że jak jest tak nudno to zróbmy imprezę [wow].
-extra!
wreszcie poznam więcej osób(tak przynajmniej mi się zdawało), pytam się Uchihy kogo zapraszamy, a on na to ze nikogo, ze świetnie będziemy się bawić we własnym towarzystwie.
-Na łep ci padło? Ja potrzebuję towarzystwa, pół życia spędziłem w zamknięciu z dala od wszystkich!
Podroczyliśmy się trochę i w końcu wyszło na moje(jak zawsze ). jest godzina 13.20, a o 18 chcemy zacząć, więc Sasek zaczął załatwiać ekipę, a ja poszedłem po browary, bo jemu nikt by nie sprzeda[kukuku smarkacz].Wracam ze sklepu i patrzę, a wszyscy których spotykam po drodze w ręku mają browary i mówią do mnie cześć Kimimaro. Widzę że Sasek nie próżnował i zwali sie trochę ludzi do nas(a dopiero co posprzątałem).
Jest godzina 17.10 a tego palanta ciągłe nie ma.
17.50- mam tego dość jak go dorwę to go zabiję.
Równo o 18.00 a Sasek wchodzi niczego sobie a za nim ekipa[?], no raczej banda. Stoję nieźle wkurzony na Saska, aż znów mi kości powychodziły, żeby tego było mało wszyscy zaczęli na nich wieszać swoje rzeczy.
Troche zmarnowany za porównanie mnie do wieszaka już miałem się załamać gdy weszła jakaś dziewczyna i powiedziała:
-Ej Sasuke, gdzie ten twój przystojny kumpel Kimimaro?
Jestem przystojny? Nie wiedziałem. he he, miło mi. Od dziś mówcie mi wyrywacz lachonów. A tak na serio zrzuciłem "garderobę ludków Konohy" i weszłam do pokoju (dość dużego, bo gdzieś muszę ćwiczyć swoje techniki). Wszyscy popatrzyli na mnie, była chwila niezręcznej ciszy, a potem wrócili do swoich wcześniejszych zajęć(załamka). Zamurowało mnie, mój dom był oblegany przez ludzi, których nie znam. W końcu Sasek wstał.
-Ej ludzi to jest Kimimaro, raczej nikogo z was nie zna, więc się przedstawcie. Po pół godziny prawie wszyscy sie przestawili, zapamiętałem tylko kilka osób, chyba tak się pisze ich imiona:
-Chouji(ktoś widziałnasza lodówke?)
-Gaara(wreszcie poznałem Garnka, koleś mi się podoba, ma cos w sobie[Viva la Yaoi])
-Lee(trochę sztywny, ale ujdzie)
-Hinata(ke? ku? ki? ee...yyy)
-Neji(on i Hinata to jeden klimat, oboje mają takie same oczy, coś tam bredzili o swoim klanie, ale jakoś nie słuchałem)
-Ino(spoko babka, imprezowiczka)
-Kabuto(Mój stary ziom od Orochimaru, koleś umie tyle w siebie wlać, że aż mnie zatkało, jak na niego patrzyłem)
-Kiba, Akamaru(Kiba i jego pies! Ujdą w tłoku)
-Naruto(tego gościa juz znam[!], ale przeprosił mnie i wszystko już jest spoko)
-Sakura(Biedny Sasek, przyczepi się taka do ciebie i nie daje spokoju)
-Shikamaru(ale ma dziwny styl bycia, wszystko dla niego jest kłopotliwe, nawet to jak...eee o tym zaraz)
-Tenten(ha ha ha, fryzura jak myszka Miki, ale skubana wygrała konkurs na rzucanie kapsli od piwa w obraz Tsunade[ha ha ha])

No właśnie nalalismy w siebie procentów(nie wszyscy, ale większość, i zaczęliśmy "trafiać"(no trafiała tylko Tenten i Sakura, tylko one były w stanie) kapslami od piwa w obraz Tsunade. I w tym momencie wkurzył mnie Shikamaru, powiedział, że nie będzie rzucał bo to strasznie kłopotliwe.

Na podsumowanie, powiem, że ogólnie było nudno, a właściwie to była nuda z nudą, nudą pogania. No, ale poznałem wielu Konohańskich popaprańców i tu jest plus tego czegoś.


Dobry Shinobi Wioski Ukrytej: Liścia

Nazwisko i imię: Sasuke

Wiek:12

Ranga: Hokage sprzedawca Artefaktów

Chakra: 20000

Ryu: 614 770

Kekke Gekai: Sharingan 2 lvl

Demon: Kyuubi 1lvl

Umiejętności: Kierowanie Lalkami, Cursed Seal Ziemi (lvl2)

Ubranie: Bielizna : Bielizna Strój Kage, Kamizelka Chunina, Kabura na Shurikeny, Para Rekawic, Buty Obronne, Opaska Wioski Liścia

Ekwipunek: 43 Shurikeny, 20 Kunai, 205 Senbon, Wielki Wachlarz, Zwój Przyzwania, 3 Karasu, 2 Zwoje Ucznia Akademi, 2 Zwoje Obrony, 30 Wybuchowych Dzwoneczków, 10 Metalowych Linek, Paralizujący Flet, 10 Bomb Dymnych, 2 Katany, 2 Łańcuchy, 2 Parasolki, 2 Shurikeny Demonicznego Wiatri, 2 Zakładana Shurikeny Demonicznego Wiatru, 2 Smocze Pazury, 100 pustych zwojów , Wybuchowych karteczek 50, Atrament i pędzel

Artefakty Miecz Kage, Hiruko

Własne techniki:
Chisengan (-5000)

Jutsu:
Chidori Nagashi (Świergot tysiąca ptaków po ciele)(7000),
Chidori (Świergot tysiąca ptaków) (4000),
Chiyute no Jutsu (Podstawowe leczenie)(3500), Daibakufu no Jutsu [Suiton](Wodne tornado)(1900), Daijigoku no Jutsu [Doton](Piaskowa zapadnia)(1800), Daitoppa[Fuuton](Silny Wiatr)(2000), Doryuu Jouheki [Doton](Ściana obronna z ziemi)(2000) , Amaterasu (Czarny płomień)(5000), Fuuma Jibaku Mandara(Zamkniecie)(1600), Gokusamaisou (Ruchome piaski)(2000), Hari Jizou(Śnieżna ochrona)(2800), Hyouro no Jutsu(Bryły lodu)(1700), Ikadzuchi no Kiba(Burza)(2800), Iwa Yado Kuzushi [Doton] (Rozwalanie skał)(3000), Jibaku Bunshin(Wielki wybuch)(4000),
Techniki:

Henge no Jutsu(Przemiana)(300),  Karawimi no Jutsu(Zamiana)(150),  Bushin no Jutsu(Klony iluzje)(20 za jednego),  Bakuretsufuu(Wybuchowy Kunai)(1000), Bubun Baika no Jutsu(Powiększenie danej części ciała)(1400), Choujuu Giga [Ninpou] (Żywe rysunki)(75 za jeden), Chuusuusei Biribiri(Paraliż)(100),
Dai Kamaitachi no Jutsu(Cięcie wiatru)(250), Daisan no Me(Trzecie oko)(1050), Dochuu Eigyo [Doton](Klony zmęczenia)(1000 za 50 klonów), Doku Kiri(Trujący Gaz)(700), Doro Gaeshi [Doton](Ściana Piachu)(500),
Doryo Dango [Doton](Wyrwanie ziemi)(1200), Doryuu Heki [Doton](Błotna obrona)(1450),
Fukumi Hari(Senbon z chakry)(150 za igłe), Fuusajin (Pył)(0), Gijyuu Shikyaku no Jutsu Ninpou (Zmiana w zwierzę)(800),
Goukakyuu no Jutsu [Katon](Kula Ognia)(1400), Housenka [Katon](Kilka kul ognia)(1400),
Kage Mane no Jutsu (Przejęcie cienia)(800), Kage Shuriken no Jutsu(Cienisty Shuriken)(300),
Kai(Rozproszenie)(150), Kairai Engeki - Kuro Higikiki Ippatsu(Śmierć w lalce)(0),
Kamaitachi(Huragan)(200)
Kasumi Enbu No Jutsu [Katon](Rozżut kul ognia)(300), Kirigakure no Jutsu(Ukrycie We Mgle)(300 za jedna ture)
Kokohi no Jutsu(Gen Jutsu Zmieniące Pole)(800),
Konoha Reppuu(0), Konoha Shofuu(0),
Kori Shinchuu no Jutsu(Gen Jutsu Zamiany Obszaru)(500), Kumo Kousatsu(Nici Od Palców)(5 za jedna nic)
Kumo Kousatsu(Tworzenie Złotej Broni)(100 za jedna broni max 20 broni), Meisai Gakure no Jutsu(Ukrycie)(300)
Mizukuri no Yaiba(Wodny Miecz)(500), Moku Jouheki [Mokuton](Drewniana Kolumna)(400),
Nemuri(Uśpienie)(250), Shishi Rendan(0), Shunshin no Jutsu(Teleport)(300),
Suna Bunshin(Piaskowy Klon)(500 za jednego), Utsusemi no Jutsu(Gen Jutsu Zmylenie Falami Dzwienkowymi)(100), Ryuuka no Jutsu [Katon](Fala Ognia)(400), Shinranshin no Jutsu(Przejęcie Kontroli Nad Ciałem)(2000)



Misję

E

D

C

B

A

S

Ukończenie Akademii Ninja:8

Ukończenie Selekcji Chuunin:9

Uczniowie: Raiga Tobi Uchiha

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mzls.pun.pl www.czytamybiblie.pun.pl www.wxp.pun.pl www.priv-longju2.pun.pl www.friendly.pun.pl